Halowy Puchar Powożenia 2012/13 cz. II

Po zimowej przerwie rozpoczynamy druga część Halowego Pucharu Powożenia. Przed nami III eliminacja w Jaszkowie już w marcu i wielki Finał w Kaliszu KJ Wolica w kwietniu (06-07).

Przypominam, że uczestnicy walczą o dwie wyśmienite nagrody. Są to: w kategorii singli doskonałej jakości uprząż skórzana firmy ARDEN, a w kategorii par, bryczka treningowa typu GIG.

W Jaszkowie 16 marca (sobota) odbędzie się szkolenie dla osób zainteresowanych Tradycyjnym Powożeniem, które jest organizowane w ramach cyklu przygotowań do pierwszego w historii Międzynarodowego Konkursu Tradycyjnego Powożenia, który odbędzie się w tym roku na terenie przepięknie położonego Zamku Książ (20-21 lipca). Szkolenie prowadzone będzie przez Andrzeja Novaka-Zemplińskiego i Ireneusza Kozłowskiego.

Jest ono otwarte nie tylko dla uczestników zawodów, ale dla wszystkich zainteresowanych tematem, a szczególnie dla tych, którzy chcieliby wziąć udział w naszym konkursie lipcowym.

Zgłoszenia udziału, patrz: załącznik propozycje – kontakt.

Jeśli będą wśród Państwa chętni do zaliczenia egzaminu na Brązową Odznakę w Powożeniu PZJ, to taki egzamin odbędzie się w Jaszkowie.

Prog.ujezdzenia_HPP-2012-13_2

Propozycje_HPP_III_el_Jaszkowo_16-17032013

PS

Przepraszamy za dość późne przesłanie informacji o HPP. Było to spowodowane długo trwającymi formalnościami związanymi z rejestracją naszych zawodów w WZJ i PZJ. Co wynikało ze zmiany przepisów FEI. Warunki zgłoszenia zostały spełnione, zawody zostały przyjęte do kalendarza 23 lutego br.

Jeszcze jedno zdanie dotyczące terminu Finału.
Z powodu nakładania się terminów naszych zawodów z zawodami w Bogusławicach (terminy HPP były znane już w listopadzie 2012, a termin Bogusławic pojawiła się pod koniec stycznia 2013, to tak gwoli wyjaśnienia) postanowiliśmy przesunąć termin o tydzień wcześniej, więc wypada on zaraz po wielkanocnym poniedziałku. Finał odbędzie się, jak jest podane na plakacie, w Kaliszu Klub Jeździecki WOLICA.

Zapraszamy.